Etykiety

piątek, 28 stycznia 2011

Na powitanie :)

Otworzyła się szuflada z moimi Janiołami i Przytulasiami. Zbierały się one w szufladzie całe wieki, zamknięte szczelnie, nieśmiałe i wstydliwe. Czasem wyfruwały do rodziny, znajomych i innych dobrych ludzi, cieszyły się ich uśmiechami, ale kręgi zataczały niewielkie ze względu na tę wrodzoną wstydliwość. W końcu Janioły i Przytulasie zdenerwowały się, że widują niewiele poza ścianami szuflady i... postanowiły wyfrunąć w świat.

I tak bez dłuższych wstępów przedstawię na "dzień dobry" trzy moje Janioły.

Czerwony chińską czerwienią został zrobiony do nowego mieszkania mojego brata i bratowej. Jest bardzo zadowolony, że będzie mieszkał w pokoju urządzonym na styl chiński.


Niebieski został stworzony z myślą o pewnym małym chłopcu. Zawiśnie nad jego łóżkiem i będzie go bronił przed złymi snami. Już teraz czuje podekscytowanie na myśl o zadaniu, które go czeka!Ostatni, zielony, ma pojechać do Gdyni, do pewnego ryżego studenta, który zażyczył sobie prywatnego bodygarda w obcym mieście. Zielony pewnie przyśle mi kartkę znad morza.
 

W ten własnie sposób ja i moje Janioły chcieliśmy się przywitać i zaprosić do rozgoszczenia się w tej "szufladzie" przy kubku aromatycznej herbaty. Mam nadzieję, że poznamy się bliżej.

7 komentarzy:

 1. Bardzo klimatyczne anioły:D
  Czekam na więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za pierwszy komentarz :*:*:* Więcej będzie na pewno, bo nie potrafię przestać lepić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to lecę z odpoweidzią na Twoje pytanie :)
  Włosięta to wełenka z odzyku sweterkowego ;)
  Dlatego tak fajnie pofalowana , ale nie każda się nadaje . Ja wybieram takei by nitkę wełnianą mozna rozdzielić na kilka drobniejszych ( nei wiem czy dobrze to opisałam ;)) I takei włosięta traktuje grzebyczkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo! Chcę uszyć pierwszą w życiu lalkę dla córeczki przyjaciół i ta informacja będzie dla mnie bardzo przydatna! :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne aniołki dodaję do obserwowanych i czekam na więcej. Pozdrawiam. Bardzo się cieszę że podobają Ci się moje koty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję :* Koty uwielbiam, bo sama jestem kociara :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne! Niech strzegą nowych opiekunów!

  OdpowiedzUsuń